27 01, 2021

Unicef Albania – Fushatë ndërgjegjësimi për të mbështetur fëmijët dhe familjet e tyre në parandalimin e përhapjes së COVID-19

By |2021-03-03T23:51:41+01:00January 27th, 2021|

    Ky është numri i parë i buletinit Kujdesi na Mbron, në kuadër të ndërgjegjësimit të popullatës kundrejt situatës së shkaktuar nga pandemia globale [...]

9 12, 2020

Pusulla Shqiptare – Nëse ende nuk i keni lexuar, këto janë disa nga lajmet më të klikuara të javës!

By |2020-12-09T23:22:08+01:00December 9th, 2020|

LAJMET MË TË KLIKUARA TË JAVËS DHJETOR, 2020   The Sun: Pesë ilaçe që ekspertët thonë se mund të ndalojnë Covid-19 1. Antidepresantët Zakonisht përdoret [...]

18 09, 2020

City News Albania (cna.al) – Arrihet akordi, Tottenhami merr futbollistin e Real Madridit

By |2020-10-15T09:43:19+02:00September 18th, 2020|

  Totenhem ka arritur marrëveshje totale me Real Madridin për mbrojtësin Serxhio Reguilon. Klubi anglez do paguajë 30 milionë euro për spanjollin. Marrëveshja pritet të [...]

6 07, 2020

City News Albania (cna.al) – Informohuni për gjithçka nga Aktualiteti, Life Style, Sporti, Bota, Teknologjia, etj.

By |2020-08-20T12:17:16+02:00July 6th, 2020|

CNA City News Albania - Agjencia më prestigjoze e lajmeve në Shqipëri! Shkarkoni aplikacionin tonë dhe informohuni për gjithçka nga Aktualiteti, Life Style, Sporti, Bota, [...]

14 06, 2020

City News Albania (cna.al) -Turqia jep shpresë për ilaçin kundër koronavirusit

By |2020-06-14T09:09:02+02:00June 14th, 2020|

Shkencëtarët turq kanë prodhuar ilaçin e parë të sintetizuar, prodhim vendor që do të përdoret kundër koronavirusit të ri (COVID-19), tha  ministri turk i Teknologjisë [...]

2 06, 2020

City News Albania – Kapen me 27 kg kanabis në makinë/ Prangosen dy persona

By |2020-06-04T00:36:15+02:00June 2nd, 2020|

Policia e Vlorës ka goditur një tjetër rast të tentativës për trafikim të lëndëve narkotike. Mësohet se janë sekuestrohen 27 kg cannabis sativa, si dhe [...]

Go to Top