gjejevetë
Ju ftojmë te bëheni pjesë e platformës më të madhe e-commerce në Shqipëri.
Merr dyqanin tënd falas dhe rrit kapacitetet e tua shitëse.

Pse të shesësh në gjejevete.al?

image

PA KOSTO

image

VIZIBILITET I LARTE

image

SHTRIRJE E GJERE

image

Gjej gjithçka

image

Mbi 40 mijë produkte

image

Mbi 350 dyqane

image

Biznesi juaj

Fillo menjëherë! Vetëm tre hapa.

1

Regjistrohu dhe listo produktet

2

Fillo shitjet

3

Përgatit pakon

Dëshironi të hapni dyqanin tuaj online?

Kliko këtu

_______________
gjejevete.al
Cel: (+355) 67 502 5555
Tel: (+355) 4 56 05 975
Web: www.gjejevete.al
Email:
[email protected]