Këngëtarja e njohur tregon linjat perfekte/ Dalin pamjet nga pushimet e saj në ishullin luksoz grek

cna lifestyle

Anëtarja e jurisë së X Factor dhe këngëtarja, Tulisa Contostavlos i ka mahnitur të gjithë me fizikun e saj.

Paparacët kanë shkrepur foto të Tulisa teksa shijonte pushimet e saj në ishujt grek Mykonos. 31 vjeçarja ka treguar linjat e saj me bikini dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Tulisa është shprehur se po përgatitet si moralisht dhe fizikisht për të dalë sërish para kamerave dhe publikut.

 

https://life-style.cna.al/