CFARE RISIE KA ARDHUR NE TIRANE?
SUPER STORE I RI I SYZEVE TE MARKES ITALIANE “SARAGHINA”

Saraghina Eyewear propozon:

syze
me cilesi
te larte

Te gjitha te prodhuara ne Itali me nje cmim mjaft terheqes.

Lexoni më shumë

Plot freski
dhe rrezatim diellor…
…linja e syzeve te diellit qe po perhapet me shpejtesi nga Rimini ne Ibiza e Formentera me ne fund mberrin dhe ne Tiranen tone, duke sjelle gezimin dhe harene e Rivieres Romanjole.
img

Saraghina Eyewear propozon syze me cilesi te larte, te gjitha te prodhuara ne Itali me nje cmim mjaft terheqes, ashtu si Sardelja (ne dialektin Riminez Saraghina) nga e cila merr emrin kjo marke, nje peshk me ngjyre te kalter dhe me veti te larta ushqyese, por me cmimin e duhur.

Dyqani i ri ka hapur dyert ne rrugen “Urani Pano”, mbrapa Hotel “Tirana International” Tirane, Albania.

Ambjentet jane te mbushura me ngjyra mesdhetare dhe do ti ofroje klienteve tane te gjithe koleksionin e ri 2015.

Syzet prezantohen mbi zgare, gati per tu shijuar ne te gjitha nuancat e ngjyrave te xhamave flashate, te sfumuara dhe pasqyre e ne shumllojshmerine e ngjyrave te skeleteve qe fillojne nga e kuqe ne kamuflazh, ngjyre bezhe, e me shkelqim.
Syze ne shumellojshmeri formash, emrat e te cilave frymezohen nga bota e Regjizorit te madh Federico Fellini, bashkeqytetar me kete linje, syze qe rrezatojne simpati dhe na kujtojne nje kthim ne origjine, nje marke syze qe vetem njerezit me te vertete te lumtur mund ti mbajne.
Kutite e tyre nuk mund te jene vecse kuti te kendshme ne alumin per te ruajtur freskine dhe vertetesine e produktit. Xhamat jane te gjitha me mbrojtje nga rrezet UV, te certifikuara nga EU.
E nese tashme ju ka mare uria, mund te vini qe sot per te shijuar SYZET SARAGHINA.

img
ÇFARE, KUSH, KUR
Syzet Saraghina Eyewear jane te thjeshta, esenciale, te verteta.
Me pak fjale, plot stil por me shume substance.

CFARE: STIL JETE

Syzet tona jane nje stil jete: te lehta si nje puthje buze detit ato kane te njejten AND me token ku kane lindur dhe jane te destinuara te sjellin nje risi ne boten e syzeve, qe prej vitesh eshte kapur nga deshira per te surprizuar, por ne rastet me te mira, ka perfunduar duke merzitur.

KUSH: ZANAFILLA

Bazuar ne pervojen e gjate ne kete sektor të Angelo e Silvia Di Stefano, ne dashurine per produktin dhe vendin ku jane rritur, te bashkuar me nje analize te kujdeshme te tregut dhe te vecantise historike, ja dolen te propozojne nje produkt unik, te afte te garantoje cilesi te larte me nje cmim te drejte.

KUR: DEBUTIMI

Saraghina Eyewear ben debutimin e saj ne Pitti Uomo, Firenze, ne Qershor 2013, me qellimin e qarte te eksportoje neper bote ngjyrat, gezimin, emocionet dhe gjallerine tipike te Rivieres Romanjole.

DESIGN:

Stili i Saraghina duket menjehere nga format dhe kombinimet kurajoze te ngjyrave ndermjet skeleteve dhe lenteve.
Thelbi eshte tek nylon super i lehte e me nje qendrueshmeri te larte dhe tek lentet e certifikuara me mbrojtje 100% UVA/UVB.
100% Made in Italy.

KONTAKTE
Na vizitoni në dyqanin tonë për tu njohur me modelet me te fundit.
Gjithashtu mund të na kontaktoni edhe përmes telefonit.
Tel fix: 042273398
069 70 20 300
Rruga “Urani Pano”, mbrapa Hotel “Tirana International” Tirane, Albania