Image

Mësoje shpejt, shërohu shpejt!
Me një test të vetëm !

Shkak i problemeve tona shëndetësore mund të jetë ushqimi. Më saktë,
ndonjë përbërës i tij, të cilin organizmi ynë nuk e suporton siç duhet.

Po ashtu, mungesa e disa komponentëve të domosdoshme në ushqimin e përditshëm është kërcënim serioz për shëndetin.

Të gjitha këto mund të zbulohen me testin nutriepigjenetik.
Po, po! Me një test të vetëm!

Sot është e mundur që falë testit epigjenetik (Intoleranca Ushqimore në ADN) të mësohet se cilat janë intolerancat ushqimore si dhe vitaminat, kripërat minerale, aminoacided, acidet yndyrore dhe antioksidantët për të cilat trupi ynë ka mungesë.

image

Detajet e testit

Analizon 800 elemenë ushqimorë.

Analizohet ADN-ja nga fija e flokut.

Zgjat max. 15 minuta. Përgjigjet merren pas 2 javësh.

Mostra merren nëTiranë, analiza kryhet në Itali.

Mund ta kryejë çdokush: i ri/i moshuar, gratë shtatzëna, etj.

Kryhet çdo orë të ditës, esëll ose i ngrënë.

Si funksionon

1

Ju rezervoni orarin tuaj për kryerjen e analizës.

2

Merret mostra (fije floku) dhe dërgohet për analizë në laborator në Itali.

3

Mjekët italianë interpretojnë rezultatin dhe japin rekomandimet e duhura.

4

Ndjekim ecurinë me konsulta për gjashtë muaj radhazi.

Kujt i adresohet

Është një shërbim që mund ta bejë kushdo që dëshiron të ushqehet në mënyrë të shëndetshme dhe të rrisë sistemin imunitar, ashtu dhe për të kuruar ose përmirësuar çdo problem shëndetësor: probleme gastrointestinale, probleme kardiovascolare, obeziteti dhe mbipeshe, nënpeshë, probleme me diabetin, probleme me gjendrën tiroide, probleme me tensionin si të ulet ashtu dhe të lartë, probleme të insulinorezistencës, problemet e menopauzës, dhimbjet kronike të kokës, luhatjet e humorit, pagjumësinë, probleme dermatologjike dhe akne, psoriasi, probleme të autizmit, probleme me veshkat, probleme me parazitët, me depresionin dhe ankthin dhe çdo lloj problemi tjetër shëndetësor.

Sa kushton

Vizitë + Test + Regjim Ushqimor i Personalizuar + 9 konsulta

Vetëm 150

*1 konsultë/javë gjatë muajit të parë dhe 1 konsultë/muaj pesë muajt e ardhshëm.

Çfarë thonë për ne

A. D.

45 vjeç, Skrapar

————-

Tashme
kam 45 dite qe kam kryer intolerancen ushqimore tek klinika ” Animi
Elite” dhe kam rene 11 kg. Jam duke e vazhduar regjimin ushqimor dhe jam
shume e kenaqur me rezultatet.

Lexoje të plotë

B. SH.

44 vjeç, Tiranë

————-

Sinqerisht
nuk di si tju falenderoj per te miren qe me keni bere ju dhe
doktoreshat e Intoleranca Ushqimore ne Adn. Kam rene vetem 5 kile deri
tani po me jane lehtesuar gjithe dhimbjet.

Lexoje të plotë

Erisa

27 vjeç, Durrës

————-

Duke
ndjekur cdo keshille ne fund te tre muajve kam arritur te zvogeloj
numrin e rrobave nga 52 ne 46, dhe nje humbje peshe prej 16 kilogram.

Lexoje të plotë

Si rezervohet

Për të rezervuar testin, mjafton të dërgoni emrin dhe mbiemrin tuaj dhe ne do ju njoftojmë për oraret e disponueshme.

Telefononi tani!

0694644493

Ose na dëgoni një mesazh në:

Adresa dhe oraret

AniMi Elite Medical Center ndodhet tek Rruga ” Don Bosko”, Hyrja n.1, Ap. Nr. 11, Kati i trete, Brenda Kompleksit Vizion Plus. (Shikojeni në hartë)

Klinika mundeson Parking privat.

Oraret e vizitave

E Hënë – e Premte: 900 – 2000
E Shtunë: 900 – 1500