Një vjeshtë e bukur plot me oferta.
Deri në 50% ulje për produkte të zgjedhura
Vijnë brenda 24 orësh ne komfortin e shtëpisë apo zyrës tuaj!
Lady Million – 50 ml
Aroma Lady Million e përshtatshme për një femër të vendosur, briliante që di të udhëheqë.
Tani 6.550 L. Ishte 7.300 L
Yves Rocher
Set ushqyes për flokët me tërshëre Shampo (300 ml) + Balsam (150 ml) + Maskë (150 ml) + Balsam (50 ml)
Tani 3.100 L. Ishte 3.470 L
Clinique Stay-matte
I jep fytyrës një pamje mat perfekte
30 ml
Tani 4.100 L. Ishte 4.550 L
Esi Vaj bajameje -500 ml
Vaji i pastër dhe i ëmbël i bajames pa tretës, për një lëkurë natyrale, rrezatuese dhe të mbrojtur.
Tani 1.200 Ishte 1.400 L
Lierac Hydra chrono
Krem hidratues kundër moshës (40 ml) + Tonik (200 ml)
4.900 L.
Hot Push Up
Krem për rritjen e gjoksit -150 ml. Ju siguron gjoks më të fortë dhe më të plotë
Tani 2.300 L. Ishte 2.550 L
Hugo Boss Night- 50 ml
Një aromë e drunjtë për meshkuj të sofistikuar.
Tani 6.600 L. Ishte 7.300 L
Korres Serum (30 ml) …
…dhe krem sysh (15 ml) hidratues dhe kundër vijave të holla me trëndafil të egër
Tani 4.100 L. Ishte 6.100 L
Medel Aerosol Easy
Aerosol pёr sasi tё mёdha dhёnieje tё ilacit.
Përdoret per te gjithë familjen.
Tani 4.500 L. Ishte 5.000 L
Mustela Dermo-Pedia…
Krem për fëmijë
75 ml.
Përkujdesje e epidermës gluteale
Tani 750 L. Ishte 1.500 L
L’Oréal Volume collagen
Rimel me ngjyrë të zezë
Tani 1.600 L. Ishte 1.750 L
Esi Aloe Vera 1.000 ml
Mbron qelizat nga aksioni dëmtues i radikaleve të lira. Përzierje unike e aloe veres me ekstrakte të portokallit të kuq
Tani 1.250 L. Ishte 1.450 L
Transporti në Tiranë është falas !
Ne ju garantojmë transport të shpejtë dhe falas. Produktet e porositura do të mbërrijnë të sigurta në adresën tuaj brenda 24 orëve.
Oferta të përditshme
Na ndiqni ne faqen tone ne facebook per te perfituar nga ofertat e larmishme.
Na ndiqni edhe në:

Kategori me ulje Menyra e pageses Rreth nesh
Dermokozmetike CASH Website
Kozmetikë Transferte bankare Tel: (04) 4803322
Parfumeri PayPal 0689090110 | 0698220500
Mamaja dhe femija Karte krediti/Debiti Na kontaktoni