image

“Shkreli Resort”, – Vendndodhja

“Shkreli Resort” ndodhet ne parkun kombetar te Qafeshtames, vetem 50 km larg kryeqytetit shqiptar te Tiranes ne rruge te asfaltuar.

Natyra e Qafeshtames eshte e re si destinacion turistik malor, dhe veçorite qe ofron ky park jane ajri 98% i paster dhe uji i varfer ne kripera por i pasur ne magnezium, ku te dy keto cilesi japin ndjesine e nje pushimi kurues e meditativ per cdo grup moshe. (i vetmi ne Shqiperi me keto vlera ne kurim te semundjeve te frymemarrjes).

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image

image

Investim i ri mbi një traditë të vjetër

“Shkreli Resort” eshte hapur se fundmi per te mirepritur kliente nga vendi dhe e gjithe bota.

I ndertuar mbi ish guret e kampit qeveritar, ku deri para 12 vitesh aksesi ne kete kamp ishte i pa lejuar per qytetare te thjeshte,

Ky resort eshte agro turizem dhe ofron kushte akomoduese nga me cilesoret, te krijuara sipas standarte bashkekohore europiane, te gjitha keto te shtrira ne nje hapesire prej 2 hektaresh.

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image
image

Akomodimi dhe kuzhina

“Shkreli Resort” ofron akomodim cilesor me dhoma te ndara sipas kategorive: dhome tek(single), cift ( double, treshe (triple) dhe duplex familjare ( 4-6 pers ) te gjitha te kompletuara kendshem me krevat anti alergjik, tv led me stacione shqiptare dhe te huaja dhe banjo e kompletuar me dush wc dhe shampo/sapun/peshqir e me pamje nga natyra e Qafeshtames.

Restoranti ofron kuzhine tradicionale e moderne ne nje kapacitet deri ne 200 persona ne menu alla carte dhe ne vete sherbim.

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image
image

Aktivitetet

Pervec akomodimit e ushqimit, “Shkreli Resort” ofron aktivitete nga me te ndryshmet, nga ato relaksuese e deri ne aventurat e egra.

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image

Ju ftojmë që të rezervoni pushimet tuaja në Shqipëri, në Resortin malor vetëm 50 km nga Tirana!

Dhoma deluxe dopio duke nisur nga 39 €/nata, përfshirë fjetje dhe mëngjes për dy persona.

Politika e fëmijëve:
Femijët 0-4 vjeç, falas
5-12 vjeç, 10 €/nata
13-17 vjeç, 15 €/nata

Për rezervime mbi 7 netë, grupe mbi 10 persona apo grupe për konferenca, ofrohen paketa të tjera çmimesh.

Na kontaktoni:

TEL: 068 20 82 006
E: [email protected]