Edhe këtë vit kemi përgatitur një menu tejet të veçantë me rastin e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, duke i kushtuar një vëmendje të hollësishme të gjitha detajeve për një eksperiencë perfekte.

Nëse dëshironi të shijoni një drekë apo darkë nën rehatinë e shtëpisë suaj, mjafton të porosisni dhe ushqimi vjen pranë jush me një nga kamarierët e përkushtuar të “Eden Breeze”, për t’jua servirur në tryezën tuaj!

Ne kujdesemi për çdo detaj që festat tuaja të jenë të përkryera!

MENU KRISHTLINDJE

image

ANTIPASTË MIX DJATH + PROSHUTA
SALLATË EDEN BREEZE
QOFTE GAFORRESH
SALLATË FRUTA DETI
KARKALEC KREM TARTUFI
BIS PASTASH
(ravioli karkalec luleshtrydhe)
(penne nero di sepje, karkalec, pesto)

image

FILETO LEVREKU, BAJAME, GORGONZOLA, ARRA
GJEL DETI + PËRSHESH
BAKLLAVA
KADAIF
FRUTA MIX TË STINËS
FRUTA TË THATA

image

VERË E BARDHË GEWURZDRAMINER
VERË E KUQE MONTEPULCIANO D’
UJË ME GAS/PA GAS
KOLA + FANTA

7.000 LEKË / PERSONI

Porosit Tani!

Tel: 067 40 44 445

EDEN BREEZE FISH RESTARANT
Adresa: Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Tiranë
Tel:
+355 67 40 44 445
Mon – Sun: 12:00 am – 12:00 pm
[email protected]