ksamil

Po kërkoni pushime çift, apo familjare, fundjave apo pushime të gjata verore?

Gjithçka ju nevojitet, në standartet më të larta të sherbimit, sigurisë dhe pastërtisë do e gjeni ne hotel Area Ksamil.harta

Fare pranë bregut, me pishine verore dhe mëngjes të përfshirë në dhome, hoteli i ri dhe luksoz ofron per ju dhe familjen tuaj vendin ideal në plazhin e Ksamilit – Sarandë

Tel: 0692129555
image
image
image
image

Rezervoni pushimet tuaja
dhe përfitoni 20% zbritje në tarifat e hotelit!

Tel: 0692129555

E vlefshme për çdo kërkesë deri më datë 5 Korrik!

Na ndiqni në rrjetet tona sociale

FB Facebook
IG Instagram

Area Hotel

Ad.:Ksamil, Sarandëharta

Tel: +355 692129555

Web: areahotel.al

Email: [email protected]

Online