image

Novopharma është distributor farmaceutik me seli në Tirane. Përfaqësues zyrtar i disa kompanive Europiane farmaceutike me ekskluzivitet për distribucion dhe marketing të suplementeve farmaceutike dhe aparaturave mjekesore e rehabilituese innovative Europiane.

Ne ofrojme sherbimin tone në Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe Mali i Zi. Në Novopharma ne kujdesemi për shëndetin tuaj përmes produkteve të një cilësie të lartë dhe pa efekte anësore. Produktet tona janë të certifikuara dhe të njohura për efektet e tyre terapeutike nga Bashkimi Europian. Ne zgjedhim me kujdes produktet më të mira dhe synojmë të ecim përpara përmes formulave të reja farmaceutike dhe aparaturave me të fundit rehabilituese për të garantuar një shendet më të mire e jetë me të gjatë.

Produktet më të shitura

 

image

Melateon ®

€18.00

Melateon® Flakon 30 ml me pika. Suplement me pika për çrregullimet e gjumit dhe stresit. I dizenjuar në mënyre që melatonina të përthithet me shpejt e të veprojë pas 5 min nga marrja e dozes, për një gjumë të shpejtë.

Blije tani!

 

image

Maqui 500®

€21.00

Super Fruti për rritje të imunitetit dhe energjisë. Maqui 500® ka një fuqi antioksiduese prej 70000 μmol TE / 100g të shkallës ORAC (sipas certifikatës). Ky super frut është gjithashtu i pasur me vitaminë A dhe C, kalium, kalcium dhe hekur.

Blije tani!

 

image

Eonlipid ®

€20.00

Eonlipid® Suplement Kundër Kolesterolit. Pa efekte Anësore. Përbërës inovativë, risi kombinimi, antioksidantë të fuqishem në metabolizmin e kolesterolit, lipideve tjera dhe sheqerit. Unik në aspektin e përbërjes, doze e lartë përberësish dhe cilësi e larte.

Blije tani!

 

image

Transport Falas

Shqipëri, Kosovë. Maqedoni, Mali i zi

image

Paguaj Sipas Dëshirës

Ju mund të paguani Cash, Paypal, Credit Card etj.

image

Këshillim Online

Ju mund të këshilloheni direkt nga stafi ynë

 

Na ndiqni në rrjetet tona sociale

FB Facebook
IG Instagram

Novopharma

Ad.:Rruga Frosina Plaku, kompleksi Magnet, kulla ARA, Tiranë

Tel: +355 694065544

Web: novopharma.al

Email: [email protected]

Online