image

Këtë muaj keni mundësinë të kurseni deri në -66% ulje!

Duke nisur nga artikujt e kuzhinës, arredim i jashtëm, kopshtari, sport dhe hobi e deri tek përkujdesje ndaj kafshëve, do të mund të mbushni shportën tuaj me produktet që ju duhen duke përfituar nga uljet e Majit!

Oferta

Plotësoni gamën e artikujve të kuzhinës duke kursyer deri në -63%.

 

Kliko ketu!

 

Komoditetin dhe rehatinë këto ditë e kemi gjetur në oborrin apo ballkonin e shtëpisë tonë.

Kliko ketu!

 

Krijoni një atmosferë të këndshme pranverore përmes luleve dhe vazove shumëngjyrëshe.

Kliko ketu!

 

Përkujdesuni për lulet apo ambientin tuaj të gjelbër duke zgjedhur mes veglave të kopshtit.

Kliko ketu!

 

Eshtë koha më e mirë për të ushtruar aktivitetet tona të preferuara.

Kliko ketu!

 

Kabina dushi, mobilje tualeti, pajisje sanitare i gjeni me deri në 53% më lirë këtë muaj.

Kliko ketu!

 

Shtëpia ka nevojë për lyerje apo letër muri?! Kohë ke plot, ndaj përvishju punës.

Kliko ketu!

 

Përkujdesuni për kafshët duke ju dhuruar një shtëpi të re si dhe ushqimet e tyre të preferuara.

Kliko ketu!

 

image

Shiko ne kohe reale permes Video Live Chat te gjitha produktet qe deshiron. Ne te njejten kohe mund te informohesh apo komunikosh drejtperdrejt me specialistet tani.

Provo tani

 

Na ndiqni në rrjetet tona sociale

Të duhet ndihmë?

Online: +355 (0) 42 388 399

Whatsapp: +355 67 684 4979

ose na dergoni email

Online

image

Transport Falas në Shqipëri dhe Kosovë.

image

Transport i shpejtë. Në Tiranë brenda ditës, për qytetet e tjera të nesërmen.

image

Paguaj me para në dorë ose me kartë debiti/krediti ose PayPal ose transfertë bankare.