Real Deal

Përshëndetje

Nese po mendon te shesesh apartamentin tend ne Tirane perse nuk perfiton nga Reklamimi yne Falas?
Çfare eshte me e keqja qe mund te ndodhi? Ne e reklamojme dhe nuk vjen asnje klient. Ti nuk humbet asgje.

Por reklamimi yne eshte aq agresiv sa sjell kliente pa fund. Ne kete menyre shitem mbi 100 apartamente vitin e kaluar.
Ti mund ta provosh edhe vete por shanset jane qe do gjesh ndonje klient te lodhur qe jep oferta qesharake.

https://realdeal.al/kontakto

Ti do kliente serioze qe e vleresojne apartamentin tend dhe japin oferta te kenaqshme.
Databaza jone ka me qindra te tille e per me teper ne ua tregojme pronen tende edhe shume bleresve te tjere online.

Nuk ka cep te Shqiperise e Shqiptarise ku ne nuk reklamojme. Bleresin do ta nxjerrim nga dheu per ty.
U binde tani? Vendos te dhenat ne linkun e meposhtem dhe na e ler ne ne dore kete detyre te veshtire!

https://realdeal.al/kontakto