Real Deal

Menyra me e lehte per te shitur apartamentin tend ne Tirane eshte te perfitosh nga Reklamimi yne FALAS.
Ne kemi reklamimimin me te njohur ne treg dhe bleresit natyrshem vijne tek Real Deal.

Si falas?

Falas sepse ti nuk paguan asnje Lek nese ne nuk gjejme klientin qe e ble shtepine tende me çmimin e duhur.
Ti rri i qete nderkohe qe ne kerkojme ngado, online e offline, per bleresin perfekt.

Nuk duket ide e keqe.

Pikerisht. Ne marrim te dhenat e apartamentit tend dhe i fusim ne “makinerine tone te Reklamimit”.
Ne fund te procesit duhet te dalin nje apo disa kliente te interesuar perndryshe ti nuk ke asnje detyrim.

Po sikur mos ta bleje asnje nga keta kliente?

Perseri asnje detyrim. Ti paguan vetem kur nje prej klienteve tane ble apartamentin tend me çmimin qe aprovon ti.
Vetem kur ti te jesh i kenaqur me ofertat qe te vijne do vendosesh te shesesh apartamentin.

Duket oferte e ndershme?

Shume mire. Vendos te dhenat ne linkun e meposhtem dhe ndjehu i lire te perfitosh nga ne.

https://realdeal.al/kontakto