Logo
HOME
SHERBIMI
KONTAKT
Image
Germa “e”,… tek fjala “e-mail”!
Mijëra fushata Email marketing dhe qindra klientë të kënaqur gjatë tetë viteve aktivitet !
Button
Java shtatë, …ne njëmbëdhjetë !
Në seksionin e mëposhtëm mund të njiheni me fushatat Email Marketing të realizuata nga postajuaj.com gjatë muajit Nëntor 2015. Për muajin që sapo lamë pas janë gjithësej 47 fushata e që i përkasin 33 klientëve nga fusha të ndryshme të aktivitetit.
Arkiva
Image
TopShop
Vetem 2 dite me Super Ulje deri ne 70%
Image
Galeria ETC
Pulson në zemër të Tiranës
Image
Anima Fest
Festat e Fundvitit me Super Oferte!
Image
Ami Event
Gëzuar 28-29 Nëntorin!
Image
Class by Alketa Vejsiu
Një dhuratë për ju !
Image
Orion Construction
Apartament në shitje tek rruga e Dibrës
Image
Waveex Albania
Çipi qe mbron ju dhe femijet tuaj nga rrezatimi i celularit
Image
Psikoterapi Tirana
Keshillim dhe Psikoterapi
Image
Kontakt shpk
Zyra me qira ne qender te Tiranes
Image
TEKA
Elektroshtëpiake me 0% interes
Image
Anima Fest
Festa e Femijes me Ide FALAS
Image
Albania Explorer
Ofertat e Vjeshtës
Image
Class by Alketa Vejsiu
Java Orientale nga Pierre Cardin & Class by A. Vejsiu
Image
Av. Ervin Hajdinaj
Shërbime avokatie
Image
ISSAT
Kurs profesional “Menaxhimi i burimeve njerezore”
Image
Oferta ime
Apartament ne shitje
Image
TopShop
Ditet e fundit. FITO ULJE CMIMI
Image
Albes
Italia, bukuria apenine dhe Turet e festave
Image
Akademia Elita
Përgatituni tani në fushën e ligjit
Image
Oferta ime
BMW në shitje
Image
ISSAT
Trajnim i Avancuar “Fiskaliteti”
Image
D. Velmishti
Shitet Call Center 11.000 euro
Image
Globus Travel
Udhetime turistike per festat e Nentorit
Image
Cosmos Tours
Destinacione dhe oferta që nuk mbarojnë
Image
Fafa Resort
Fundjavat ne Fafa Resort & Festat e Nentorit
Image
Qendra Didaktike Irisoft
Softskills per Administraten Publike dhe Stafet e Bizneseve
Image
ISSAT
Trajnimi “Përgatitja e dosjes së tenderit”
Image
Albanian Tours
Turet e Nëntorit
Image
IKM
Per hyrjen ne profesionin e Kontabilistit te Miratuar
Image
Alb Uji
Çfarë mund të ketë…?
Image
Albes
Festat e Nentorit
Image
Gold Optik
Super Oferte
Image
Bottega Verde
Bottega Verde shpërblen gjithmonë !
Image
Mercedes-Benz Albania
Më shumë mundësi për ju
Image
Cosmos Tours
Oferta juaj gjendet tek ne
Image
ISSAT
Fizioterapia, roli i saj në rehabilitimin e pacientëve
Image
Global Tours Albania
Udhetimi juaj eshte me i bukur kur kushton dhe me LIRE
Image
Kolegji Prof. i Tiranes
Merr nje profesion, Regjistrohu tani !
Image
Ardex Consulting
Kontabiliteti në praktikë
Image
Consulcesi – Tirana
Mundesi e shkelqyer punesimi
Image
Dormeo
Batanije dhe jastek me gjysem cmimi
Image
VARKA Restorant
Deklarata e shefit
Image
ISSAT
Konsulence ligjore ne Shoqerite Tregtare
Image
Cosmos Tours
Oferta juaj gjendet ke ne
Image
Ami Event
Zgjidh fuastanin ideal per diten e dasmes tende
A jeni ju të dukshëm !
Në rast se dëshironi të publikoni një ofertë apo njoftim, postajuaj.com është e gatshme t’ju shërbejë me standardet më të larta etike dhe profesionale.Tek ne mund të zgjidhni paketën “Sipas numrit të adresave ku shpërndahet” ose paketën tjetër “Sipas numrit të emaileve të lexuara“. Tek ne ju do të prapa-paguani ose edhe mund të mos-paguani në rast se nuk ju ofrojmë prova të plota dhe bindëse që puna është kryer sipas marrëveshjes.
Ne jemi “Posta Juaj”. Ne jemi germa “e” tek fjala “e-mail” !
Banner
Na ndiqni në mediat sociale:
Opsione
» Versioni online

» FB Share

» Na kontaktoni

» Unsubscribe
Lidhje
» Rreth nesh

» Arkiva

» Përkujdesje

» Pyetje/Përgjigje
Logo
Blv. Zogu I, Nr. 68, Tirane, AL Telefon: 0672011692