Apartament në shitje /for sale
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne fund te rruges Medar Shtylla, vetem 15 minuta ecje nga qendra. Pallati ka 2 ashensore dhe menaxhohet nga i njejti administrator prej 10 vjetesh. Me kondicionim dhe dritaret me dopio xham. Apartamenti ka punime shume te mira, perbehet nga tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje aneks i cili eshte i vecuar, nje korridor, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar ne stil bashkekohor. Apartamenti ofron pamje shume te mire kopshtit botanik. Pozicioni jug-perendim.
The apartment is located on the seventh floor of a new building at the end of the road “Medar Shtylla”,only 15 minutes walking from the center. The apartment has good finishes, it consisting of three bedrooms, a living room, a separate annex, a hallway, two bathrooms and three balconies. The apartment is partially furnished in contemporary style and offers a nice views of the botanical garden. South-west orientation.
right image
Apartament 3 + 1, me Hipotekë
Sipërfaqja: 140 m2
Çmimi: 900 Euro/m2
Tel: 069 60 62 119
image
image
image
image