Logo
Cel: 069 60 82 858
Java Orientale 20 -27 Nëntor Pierre Cardin & Class by AV
image

Oferta Speciale : 20 % +50 % skonto
Class by Alketa Vejsiu në bashkëpunim me Pierre Cardin në dt. 20/11 ora 18:00 hapin javën orientale në një event ku do të jenë të ftuar klientë dhe personazhe të njohur.

Shikojeni në www.revistaclass.al

Po planifikoni dasmën gjatë festave të fundvitit?
image

Është koha më e mrekullueshme e vitit për një martesë përrallore!
Rituali akoma funksionon:
Të gjithë familjarët bashkohen për të festuar festat e fundvitit,

Shikojeni në www.revistaclass.al

Organizime festa për fëmijë
image

1 vjetori i fëmijës tuaj, përveçse një emocion i papërshkrueshëm, është edhe përgjegjësi që çdo gjë të jetë e organizuar në mënyrë perfekte.

Shikojeni në www.revistaclass.al

Albumi i ri i Manjola Nallbanit / Evente Korporate
image

Dje, në hotel Rogner Europa Park, këngëtarja Manjola Nallbani promovoi albumin e saj “Tingujt e shpirtit tim”. Ajo prezantoi edhe klipin e ri të këtij albumi.

Shikojeni në www.revistaclass.al

Kontakte
Rruga e Kosovareve, Pallati Orion, Tirane
www.classbyav.com | [email protected]
Tel. 069 60 82 858