phone
0672081333

 

Oferta turistike per festat e Nentorit

 

image
image Dubai & Abu Dhabi

25-30 Nentor, 849 EUR

Udhetimi me avion me nisje nga Tirana
Akomodimi me 4yje ne qender te Dubait
Mengjesi
Shetitje ne Beograd, Dubai & Abu Dhabi
Sigurcioni i jetes ne udhetim

 

image
image Stamboll

26-29 Nentor, 299 EUR

Udhetimi me avion
Akomodimi 4 yje ne qender te Stambollit
Mengjesi dhe darka
Shetitjet ne Stamboll dhe Bosfor me guide profesionale

 

image
image Dubrovnik

28-30 Nentor, 95 EUR

Udhetimi me autobus komod
Akomodimi ne hotel me 4yje
Mengjesi dhe darka
Shetitjet me guide profesionale
Siguracioni i jetes ne udhetim

 

image
image Selanik

27-29 Nentor, 135 EUR

Udhetimi me autobus komod
Akomodimi ne hotel me 5yje
Mengjesi dhe darka
Shetitjet me guide profesionale
Siguracioni i jetes ne udhetim

 

image
image Avala Resort & Villas, Budva

27-29 Nentor, 73 EUR

Pije e mireseardhjes
Mengjesi dhe darka
Perdorim i pishines se mbyllur, sauna, banjo turke, Jacuzzi dhe qendres fitness.

 

Rezervimet per festat e fundvitit ne Bianca Resort & Spa kane filluar

 

image
Krishtlindjet, Bianca Resort & Spa

24-26 ose 25-27 /12, 151 EUR

2 nete akomodim, mengjes & darke
Darke festive me muzike live 24&25 /12
Shishe me vere vendase gjate mbremjeve festive
Perdorimi falas i pishines se mbyllur, Sauna, Hamam dhe Palester

 

image
Viti i Ri ne Bianca Resort & Spa

30/12/15 -2/1/16, 449 EUR

3 nete akomodim, mengjes & darke
Mbremjet festive 31/12 & 01/01
Hyrje e lire ne pishinen e mbyllur
Sauna, Palester dhe Spa
Internet Wi-Fi falas, parkimi