Cosmos Tours
Tel: 04 2228353
Dubai, 25 – 30 Nentor
849 Eur / Personi ne dhome dyshe
Perfshihen: Bileta avionit, Akomodimi ne hotel me 4*, Shetitjet sipas programit, Shoqerues Shqiptar, Siguracioni shendetit ne udhetim.
Me pagese: Viza 79 Eur
10 Vendet e fundit jane me super oferte! Kush rezervon brenda dates 15.11.2015 perfiton 100 Eur bonus per familje per rezervimet Antalja 2016.
Budva, 27 – 29 Nentor
73 Eur / Personi ne dhome dyshe
image
– Akomodimi ne hotel Avala Resort 5*
– Mengjesi dhe darka
– Darke festive
– Taksa turistit
– Shfrytezimi I faciliteteve te hotelit si pishina,   sauna etj…
– Me pagese sipas deshires transporti 20 Eur   per person
Dubrovnik, 28-30 Nentor
89 Eur / Personi ne dhome dyshe
image

Çmimi përfshin:

– Transporti me autobus komodod
– Akomodimi ne hotel me 4*
– Mengjes dhe darke
– Guida dhe shoqerues
– Siguracioni shendetit ne udhetim
Stamboll, 26 – 29 Nentor
299 Eur / Personi ne dhome dyshe
image

Çmimi përfshin:

– Bileta avionit
– Hoteli me 4* per 3 nete
– Mengjes dhe darke
– Shetitje ne bosfor
– Siguracioni shendetit ne udhetim
Bianca Resort, Kolashin 25 – 27 Dhjetor
155 Eur / Personi ne dhome dyshe
image

– Akomodimi ne hotel per 2 nete
– Mengjes dhe darke
– Darke festive
– Shfrytzimi i lehtesirave te hotelit si: pishina,   sauna etj…
– Me pagese sipas deshires transporti 25 Eur   per person.
Nuk mbaron ketu
Blini paketen e Vitit te ri dhe perfitoni zbritje per destinacionet: Bianca Resort – Kolashine, Avala Resort – Budva, Stamboll – Turqi, Radisson Blu – Dubrovnik, Antalya – Turqi, Sharm El Sheikh – Egjipt edhe shume te tjere.
Destinacionet egzotike mund ti gjeni me cmimet me te mira tek ne si: Tailande, Maldives, Republike Domenikane, Brazil, etj…

www.cosmos.al

+355 4 2228353, +355 4 2232701 Mob: +355 67 2084333
Rruga e Durresit (perballe ambasades se Vatikanit), Tirane
Nuk deshironi me emaile? unsubscribe.