Fundjavat ne FAFA Resort
& Festat e Nentorit
FAFA RESORT

 2 nete/3 dite
Vetem per 58 euro/person ALL INCLUSIVE
Ofron: pijen e mireseardhjes, mengjeset buze detit, dreka & darka bufe me nje shumellojshmeri gatimesh ku nderthuret kuzhina tradicionale me ate europiane, pije alkoolike dhe joalkoolike pa limit, akomodim relaksues ne dhoma Deluxe me pamje nga deti, internet dhe parkim,kend lojerash per femije, sporte dhe aktivitete te ndryshme buze detit.
*Per femije nga 0- 5 vjec Paketa Falas
*Per femije nga 6-12 vjec; -50% ulje

All Inclusive Restaurant
“Fafa Resort” Restaurant ofron Menu a la carte & sherbimin All Inclusive ku nderthuret kuzhina tradicionale shqiptare me ate europiane.

Dhoma Deluxe me Pamje nga deti
Fafa Resort ofron 70 dhoma, 26 Suita,4 Suita Deluxe me Jacuzzi.
Te gjitha dhomat kane pamje nga deti.

 


 


Per Rezervime
Na kontaktoni
+355 69 78 88 849
+355 69 700 13 53
[email protected]

0697888849
Mali i Robit, Golem, Durres, Albania
/fafakompleks