A i keni provuar penet tona të gatuara me kakao,
karkaleca dhe pesto?

image

Nëse akoma jo, ju presim në Eden Breeze, aty ku çdo gjë gatuhet me dashuri për ju që të shijoni më të mirën.

Tek ne do të përjetoni eksperiencën më të bukur gastronomike e cila do t’ju zgjojë të gjitha shqisat.

Menu
image
Rezervo

Na kontaktoni:

Kristal Center, 1022, Rruga Ndrek Luca, Tiranë
Tel:
+355 67 40 44 445
Mon – Sun: 12:00 am – 12:00 pm
[email protected]