(T): 04-2251-581  | (F): 04-2251-581  |  (M): 06820-20420
PAKETAT E VJESHTES
THE QUEEN OF MONTENEGRO 4*
Paketa e Vjeshtes, Familjare, 2 nete, Cmimi 200 Euro
Paketa e Vjeshtes per Cifte / 2 nete, Cmimi 140 Euro
• 2 nete qendrimi ne dhome familjare pamje nga parku.
• Sherbimi Half board(mengjesi dhe darka te sherbyera ne buffe).
• Perdorim I saunes,dhomes se relaksit dhe fitnesit.
• 2 masazhe relaksuese per prinderit(25 min).
• Check out i vone,sipas disponibilitetit.
• Internet Falas.
• Vend parkimi.
• Hyrja ne casino e hotelit(vetme per te rriturit))
* Cmimi i paketes familjare eshte 200 EUR per 2 te rritur dhe 2 femije (deri ne moshen 14 vjec)
Shenim:
Ne cmimin e paketes nuk perfshihet taksa lokale 1.30 euro per person per dite. 0.50 euro per femije (mosha 2-12 vjec) dhe 0.90 euro per femijet(mosha 12-18 vjec)
Oferta eshte e vlefshme deri ne 22 Dhjetor
Splendid Conference & Spa Resort 5* (Budva)
Paketa e Vjeshtes, Familjare, Cmimi 324 Euro
– 2 nete ne dhome superiore(pamje nga mali)
– Embelsira dhe 2 filma vizitimor falas per femijet ne dhomen tuaj.
– 2 vakte te bollshme dhe te hapura mengjesi dhe darke qe sherbehen ne restorantin tone La Bussola
– Hyrje dhe gjithcka te perfshire ne klubin e femijeve
– Programe argetuese me animatore per femijet
– Trajtim thonjesh (Manikyr) per mamin
– Masazh shpine dhe qafe per Babin
– Nje ulje prej 20% per te gjitha tratimet ne SPA
– Hyrje ne qendren Wellness&SPA te Splendid(pishine e mbyllur,Sauna(llojet te ndryshme hirdromasazhesh),banjo me kristale Swarovski,qendra relaksi,palester)
– Check-out I vone deri ne oren 18:00.
VETEM 324 Euro, per te gjithe familjen
(2 te rritur & 2 femije, -deri ne 12 vjec-)
Shenim: Oferta e Vjeshtes e vlefshme deri me 26/12/2014
BIANCA RESORT& SPA 5* (Kolashin/Mal i Zi)
Paketa e Vjeshtes, Dy Nete/Tre dite 118 euro p/p
Paketa perfshin:
-Qendrimi 2 nete ne dhome Standarte ose Superiore sipas disponibilitetit.
-Mengjes dhe Darke ne restorant me menu te ndryshme.
-1 Kupon per masash relaksuese 25 minuta (shpine dhe qafe)
-Check out i vonshem deri ne oren 18:00(sipas disponibilitetit)
-Hyrja falas ne qendren e Spa&Fitnesit (pishina,sauna,banjo turke,palester,dhome relaksi)
-Vendparkimi falas
Shenim:
-Paketa nuk perfshin taksat dhe sigurimet per person per dite qe jane 1.30 euro
-Paketa eshte e vlefshme deri me 20 Dhjetor 2014.
-Sherbimet qe nuk perdoren nuk ulen nga cmimi i paketes.
-Trajtimet dhe perdorimi i Spa eshte sipas orareve te paracaktuara.
TURE PER FESTAT E NENTORIT
Festat Nentorit ne Sarajeve
28-30 Nentor, Cmimi 99 eur per person
Përfshihen:
1. Udhetim me autobus komod AC Tirane-Mostar-Sarajeve-Tirane
2. Dy nete fjetje me mengjes dhe darke ne Hotel  4yje.
3. Shoqerimi I grupit gjate gjithe kohes me guide te specializuar ne gjuhen Shqipe
Festat e Nentorit ne Selanik
28-30 Nentor, Argetim, Shoping Tour+Buzuk, 3 dite
Guide shqiptare
– Akomodimi ne Hotel 4* (mengjes & darke), 135 Eur. per person
– Akomodimi ne Hotel 4* (mengjes), 115 Eur. per person
Festat Nentorit ne Budva-Kotor
28-30 Nentor
Perfshihen:
. Dy nete fjetje me mengjes dhe darke ne Hotel  3*
– Guide ne Budva,Kotorr
– Shoqerues Shqipetar
Cmimi 65 Eur. per person
Albania Explorer Travel
Bulevardi Bajram Curri, Nr. 108/3, (perballe Gjykates se Rrethit Tirane), Tirane
(T): 042251581 (M): 0682020420 Skype: AlbaniaExplorer www.albaniaexplorer.com