Oferta e Shtatorit Per Apartament 3+1 ne Rezidencen AnA!

Perfitoni nga oferta e limituar e vlefshme deri me date 15 Shtator 2014!
Per vetem 74 900 Euro, beni tuajin apartamentin 3+1, i orientuar nga
lindja e me nje pamje te mrekullueshme nga mali i Dajtit! Apartamenti
eshte i pajisur me 2 ballkone dhe 2 tualete!
Nxitoni! Kjo oferte eshte e vlefshme vetem per nje njesi!

Lejoni shfaqjen e imazheve që të lexoni të plotë ofertën AnA!


Na ndiqni në fanpage Rezidenca AnA në Facebook.

Lejoni shfaqjen e imazheve që të lexoni të plotë ofertën AnA!
Klikoni këtu për të parë spotin televiziv AnA
Na Kontaktoni
AnA, Rr. BUDI, Prane Qytetit Studenti, Tirane
C. + 355 68 90 22 933
Email: [email protected] ;
Web: www.ana.kontakt.al