image

Filluan shitjet

Kompleksi VIND

Kompleksi VIND, është pozicionuar në një nga lagjet më të njohura dhe me histori në Tiranë, Ali Demi.

Projektuar e ndërtuar në standarte bashkëkohore evropiane, kompleksi VIND ofron hapësira komode dhe moderne për familjen, në një oaz të gjelbër e relaksues.

 • 2 kate parkim nëntokësor
 • Hapësira të gjelbra argëtimi
 • Cilësi e lartë dhe standarte bashkëkohore
 • Termoizolim dhe izolim akustik
image
image

> Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1
> Njësi tregtare dhe parkim

image

Apartamente 1+1

Sipërfaqja

66m² – 81m²

 • korridor • ambjent ndenje
 • ambjent gatimi+ngrënie
 • 1 dhomë gjumi
 • tualet
 • depo
 • ballkon/verandëjin
image

Apartamente 2+1

Sipërfaqja

95m² – 130m²

 • korridor
 • ambjent ndenje
 • ambjent gatimi+ ambjent ngrënie
 • 2 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • lavanderi
 • depo
 • ballkon/verandë
image

Apartamente 3+1

Sipërfaqja

157 m2

 • koridor
 • ambjent ndenje
 • ambjent gatimi+
  ambjent ngrënie
 • 3 dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • lavanderi
 • depo
 • ballkon

Vendndodhja:

• 200 m nga Materniteti I Ri
• 100 m nga Fusha Ali Demit

Shiko më shumë