Animatoret e Anima Fest jane profesioniste dhe kane ekperience disa vjecare ne organizimin e ditelindjeve, party, evente te ndryshme, kampe verore per femije. Ata jane te certifikuar ne profesionin e Aimatorit Social.

Me pranin tone do te gjeni buzeqeshje, harmoni, energji ku argetimi do jete objektivi jone ne menyre qe festa e femijeve te mbetet ne memorie per nje kohe te gjate.
Me poshte kemi paraqitur dhe oferten. Jemi te hapur dhe fleksibel ne ide e sugjerim.

Animatoret do te organizojne dhe realizojne nje program ku femijet do te jene shume active dhe do te perjetojne momente fantastike!

Paketa Oferte 1
Kohezgjatja 90 min, deri ne 30 femije
Grup mosha 1 – 10 vjec

 • 1 Animator DJ me foni e muzike te perzgjedhur per femije
 • 2 Personazhe te ndryshem (Klloun, Elsa e Ana, Borbardha, Hirushe, Aurora, Bella, Kesulkuqja, Rapuzel, Spiderman, Batman, Superman, Zoro, Elfat, Babagjyshi i vitit te ri)
 • 2 Maskot (Miky & Minnie, Minions, Olafi, Breshka Ninxha, Teeety, Tomi & Jerry, Donald & Deasy Duck, Kung Fu Panda, Winnie The Poo, Bugs Banny, Hello Kity, Sponge Bob)
 • Tullumbace me forma (Lule, shpata, qenush, kapele, zemra etj, per te gjithe sipas deshires)
 • Piktura ne fytyre (sipas preferencave se tyre)
 • Kercime te animuara (ku te gjithe femijet perfshihen ne kercime te ndryshme)
 • Banse (jane histori te shkurtra gazmore, qe tregohen me fjale dhe gjeste, njekohesisht)
 • Lojra festive (argetuese, dinamike, interaktive, stafeta etj)
 • Fotograf Profesionist (animatoret do te fotografojne gjate gjithe festes dhe do te pergatisin per ju nje CD te gjitha fotot e festes, te cilen mund ta merrni nje jave pas festes, kjo eshte nje DHURATE dhe nje kujtim nga Anima Fest)
 • Dekorimi i ambjentit ( nese doni te krijoni nje klime me te vertet festive, ne mund te dekorojme ambientin ku do te zhvillohet festa dhe do ta transformojme ate ne nje bote plot ngjyra, duke filluar nga Emri dhe Numri I femijes qe ka ditelindjen, e gjithe pjesa tjeter e hapsires do te dekorohet me tullumbace te kombinura plot ngjyra dhe fantazi.
 • Makina e flluskave ( do te jete nje element jere qe mund ti shtohen festes tuaj, flluskat e sapunit do te mbushin ambjentin dhe do te krijojne atmostre per femijet.) Ose Makina e flokeve te sheqerit (te jete nje element jere qe mund ti shtohen festes tuaj, sherben per t’ju ofruar te gjithe femijet nga nje flok sheqeri me ngjyra te ndryshme.

Cmimi per kete pakete eshte 23.000 Leke, behet 18.000 Leke
Per me pronotim na kontaktoni ne nr 0696413838
Email: [email protected]