Promo Image

Paris, Festa Bavareze e Birres dhe Turi i Madh i Europes
8 dite, nisja 3 Tetor
Tur i konfirmuar
(90 euro më lirë se të tjerët)
Vetëm 379 euro
 

 

 

Image2

  • Pjesemarrje ne naten e fundit te Festes se Birres
  • Tur ne Paris
  • Vizite ne Disneyland
  • Ture panoramike ne Zagreb, Lucerne, Milano, Lago di Garda
  • 6 nete hotel 3 dhe 4 yje me mengjes
  • Guide profesioniste
  • Autobus luksoz me ajer te kondicionuar dhe servis
  • Udheheqes grupi gjate gjithe udhetimit (grupi nr 34)
 

Image3

Image4
 

Me lire se kudo, cilesia me e larte ne treg, pervoje 23 vjecare.
Shenim: KA PAK VENDE
 

 

Ture te tjera
 

21.10.2015 VIENE 259 EURO
29.10.2015 PRAGE 279 EURO
29.10.2015 STAMBOLL 179 EURO
29.10.2015 LONDER 999 EURO

 

 

 

 

Unsubscribe
Shikojeni online

Na kontaktoni:
0674991699

ALBES
Rruga “Sulejman Delvina” Nr 7, Tiranë
(pranë Stadiumit Dinamo)
Tel: 044805222
Shperndau: Posta Juaj