OFERTAIME.AL
 

Promo Image

Në shitje!
Mersedes-Benz S Class 320
Viti i prodhimit 2006, me nafte
Çmimi 18,000 euro
Na kontaktoni:   069 94 25 592
 

 

 

Karakteristikat
 

Mersedes-Benz S Class 320, viti 2006, nafte, klima, ngjyre e zeze, harxhon 6.8 liter/100 km. Mbyllje bagazhi me buton, distronic ne maskarino kur ju afrohesh makinave. Me sherbime dhe taksa te paguara. Shitet per arsye mosperdorimi.
 

Image560
 

Image3

Image4
 

Image3

Image4