Mercedes Benz ML 320, Çmimi 6,900 €

Taksa, Kolaudim, Siguracion te paguara 06/2021
Mercedes Benz ML 320 CDI Nafte (pa taks lluksi)
Klima dixhitale bizonale tronic, Baxha Xhami, Sensor parkimi, Sensor dritash
Sedilje me levizje elektrike, Pasqyrat me palosje, Xhama te zinj,
Interiori gjysem lekure, gjysem cope, ngjyre e zeze
Disqe 17” me goma te reja 95%
Viti 2006, Km 214.000
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per c’do lloj prove!
Çmimi: 6,900 €
Telefon: 0693641007
Gjendje perfekte

Xhama te zinj

Baxha panoramike

Kruskot i paster

Sedilje elektrike

Sedilje lekure

Goma te reja 95%

Gati per rruge
Telefon: 0693641007
Volkswagen Jetta, 2006 Çmimi 5,700 €
Taksa, Kolaudim, Siguracion te paguara 08/2021
Nafte 2.0 Manuale
Sensor Parkimi, Navigator + Bagazhier 6-cd
Interiori rrobe ngjyre e zeze
Goma te reja 100%
Viti 2006, Km 213.000
Gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe vizuale.
Çmimi: 5,700 €
Telefon: 0693641007

Gjendje perfekte

Navi + Bagazhier

Motorr Perfekt

Goma 100%

Me 2 celesa

Km 213.000

Gjendje perfekte

Gati per rruge
Telefon: 0693641007