Cosmos Tours

Rezervoni pushimet tuaja per Vere 2015
dhe perfitoni deri ne 40% zbritje!
Image
Sueno Deluxe (i Ri) -25%
Belek, Turqi
* * * * *
Holeli i ri me luksoz
Image
Sueno Golf -35%
Belek, Turqi
* * * * *
Image
Sueno Hotel -30%
Side, Turqi
* * * * *
Image
Karmir Resort -40%
Kemer, Turqi
* * * * *
Image
Titanic Deluxe -30%
Belek, Turqi
* * * * *
Image
Bellis Deluxe -25%
Belek, Turqi
* * * * *
Ofertë speciale
Image
Ultra All Inclusive (hotel I ri)

* * * * *
Nisje me 29 Maj 2015
559 Eur / Personi ne dhome dyshe
6 nete / 7 dite te plota
Pushime ne Korfuz
Image
Sunshine Vacation Club

* * * *
All inclusive
349 EUR /person ne dhome dyshe
Per nisjet me 6 Qershor
7 nete/dite
Oferta speciale per hotelet:
– Primasol Louis Ionian Sun
– Aquis Sandy Beach Resort
Shume destinacione te tjera: Sharm El Sheikh (fluturim charter), Halkidiki, Kroaci etj…
Cosmos Tours: Rruga e Durresit (perballe ambasades se Vatikanit), Tirane
Tel: 042228353 | 0672084333 | [email protected]