Pushime me 5* vetem me Cosmos Tours!


Antalya – Turqi, pushime verore deri ne 40% zbritje!
Nisja e pare me dt 29.05.2015 – Nga 399 Eur, 6 nete / 7 dite
Cmime speciale si me poshte:
Karmir Resort Kemer
519 Eur
Bellis Deluxe Belek
619 Eur
Titanic Deluxe Belek
679 Eur
Sueno Deluxe Belek
789 Eur

Korfuz – Greqi, pushime verore deri ne 25% zbritje!
Nisje dt 06.06.2015 – Nga 339 Eur, 7 nete / 8 dite
Cmimee e meposhtme jane all inclusive:
Sunshine Corfu
339 Eur
Louis Primasol Ionian Sun 379 Eur
Gjithashtu, Louis Kerkyra Golf, Louis Corcyra Beach, Aquis Sandy beach resort etj…

Sharm El Sheikh – Egjipt – Fluturim charter deri ne 35% zbritje!
Krocai, Mali I Zi, Maldive, Dubai dhe shume destinacione….

Cosmos Tours
Rruga e Durresit (perballe ambasades se Vatikanit), Tirane
Tel: 042228353 | 0672084333