Çmim i negociueshëm

foto-kryesore
Shitet Truall: Sipërfaqja 400 m2 Çmimi 1500 €/m2
shadow

foto
Vendndodhja
Trualli ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te lakmuara te qytetit te Tiranes. Trualli qe ndodhet vetem 30m larg stadiumit Selman Stermasi ka dalje ne Rrugen Emin Duraku dhe ndodhet vetem 50m larg Bulevardit Gjergj Fishta.

foto
Konsiderata të tjera
Trualli gjendet ne nje nga zonat me te pasura te kryeqytetit. Eshte nje vend i pershtatshem per ndertim dhe biznes.
Trualli disponon dokumenta te rregullta prone.

Na kontaktoni:
Email: [email protected]
Tel. 068 20 29 807