TATA VISTA 1.3 DIESEL, 95 KUAJ FUQI!
Image
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Air Conditioning me Filter
 • Xhama Elektrike
 • Feneret Halogjene
 • Fenere Mjegulle
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • 5 Vende
 • Kambio Manuale me 5 Shpejtesi
 • Sedile Prej Cope
 • Gome Rezerve
 • Sinjal Akustik
 • Rripa Sigurimi
 • Sedile me Pozicionim Manual
 • Disqe Celiku R15
 • Sedile me palosje prapa
 • Motorr Diesel 95 KF
 • Emetimet EURO 5
 • Isofix per femijet
 • Pasqyrat me Palosje
 • Ndricim ne Hapesiren e Bagazhi
 • Timon i Pozicionueshem
Cmimi final: 8,999 Euro
Garancia : 3 Vjet ose 100.000 Km
Menaxheri i shitjeve: Amarildo Dyrmishi
Tel: +355 67 20 28404 | Email: [email protected] | Web: www.mektrin.al