Jetaircenter
Kaloni nje fundjave relaksuese dhe romantike
me partnerin/en tuaj nen kujdesin e
Splendid Conference & Spa Resort 5* ne Budva

Duke filluar nga data 11/10/2014 – 26/12/2014
140 Eur per person

– Dy nete qendrimi në dhome Superior me pamje nga deti
– Shampanjë dhe nje surprizë e ëmbël në dhomën tuaj pas mbërritjes
– Mengjesi per te dy ditet bufe e hapur ne restorantin La Bussola
– Një darkë shërbyer në restorantin japonez te hotelit Promenada
– Aksesi falas në Splendid Spa & Wellness Center (pishina, sauna finlandeze, sauna të butë, sauna bio me hala pishe, banjë me avull me kristale Swarovski, burim akulli, palestër)
– Një trajtim për person ( Salve në Terra ose Rasul )
– Një 10 € cipsa kazino për person
– 20 % zbritje në të gjitha trajtimet Splendid Spa
– Check – out deri ne 18:00

Cmimet me te lira per te gjitha biletat

Nderkohe, Coral Travel ofron Cmimet me te lira per te gjitha biletat e udhetimit: Alitalia, Austrian Airlines, Turkish Airlines, British Airways, etj.

CORAL TRAVEL
Rruga Sulejman Delvina (perballe Stadiumit Dinamo)
Tel: +355 42208007 | 0692051491 | 0672351492 | [email protected]