Rezidenca AnA:
Jetojeni në shtëpine tuaj vitin e ri akademik 2014-2015!

 

Apartamenti
1+1, i mireorganizuar vetem ne 46 m2, ju ofron nje jetese komode. I
pershtatshem per nje cift te ri ose studente, me pamje nga Mali i
Dajtit, ju krijon mundesine te shijoni zgjimin me rrezet e para te
mengjesit dhe ajer e drite gjate gjithe dites.

Nxitoni! Oferte e limituar vetem ne nje njesi eshte vlefshme deri me 10 Shtator 2014!
Lejoni shfaqjen e imazheve që të lexoni të plotë ofertën AnA!


Na ndiqni në fanpage Rezidenca AnA në Facebook.

Lejoni shfaqjen e imazheve që të lexoni të plotë ofertën AnA!Klikoni këtu për të parë spotin televiziv AnA
Na Kontaktoni
AnA, Rr. BUDI, Prane Qytetit Studenti, TiraneC. + 355 68 90 22 933
Email: [email protected] ;
Web: www.ana.kontakt.al