Rezidenca AnA:
Apartament 1+1 në ofertë deri më 31 Gusht 2014!

 

Apartamenti
1+1, me siperfaqe 61 m2, pozicionohet ne
pjesen jug-perendimore te objektit, me nje pamje te mrekullueshme nga
kodrat e liqenit, duke siguruar ndricim dhe ventilim gjate gjithe dites.

Eshtë i organizuar me një dhome gjumi, një dhomë dite me aneks te
vecante gatimi, një tualet dhe nje ballkon. Shume i pershtatshem per
nje familje te re.
Nxitoni! Kjo oferte eshte e vlefshme deri me 31 Gusht dhe aplikohet vetem ne nje njesi!
Lejoni shfaqjen e imazheve që të lexoni të plotë ofertën AnA!


Na ndiqni në fanpage Rezidenca AnA në Facebook.

Lejoni shfaqjen e imazheve që të lexoni të plotë ofertën AnA!
Klikoni këtu për të parë spotin televiziv AnA
Na Kontaktoni
AnA, Rr. BUDI, Prane Qytetit Studenti, Tirane
C. + 355 68 90 22 933
Email: [email protected] ;
Web: www.ana.kontakt.al