ALBES Turist (04) 4805222
Me pervojen tone ju ofrojme oferta te pakonkurueshme per turet nr. 12 dhe 13
ne Paris.
Autobus luksoz, ajër i kondicionuar, tv, servis.
Shoqerus profesionist, hotele te mira, ture panaromike ne disa qytete, guide ne shqip ne Paris.
PARIS 359€ (vetem 8 vende te lira)
19 Korrik
Turi i 12-te i Parisit
Dita 1… Tirane-Split-Zagreb, Kroaci
Dita 2… Zagreb-Salsburg-Munih
Dita 3… Munih-Paris
Dita 4… Tur me guide shqip ne Paris
Dita 5… Disneyland
Dita 6… Paris-Lucerne-Como-Milano
Dita 7… Milano-Tirane

 

TURET E RADHES
1 Gusht
.Turi i alpeve: 99 eur
Theth-Valbone-Rugove-Ujvarat e Drinit
16 Gusht
Paris, 359 Euro
Vende te limituara, oferte speciale per femijet ne Disneyland
Gjate veres
Pushime:
Turqi, Kroaci, Krociare
Ne vijimesi
Linja trageti per pasagjere dhe makina Sarande-Korfuz

© Albes Turist, Rruga Sulejman Delvina, afer Stadiumit Dinamo
www.albesturist.al
| [email protected]
Tel: 044805222 | 0696136552 | 0685673689 | 0673239622