Swirl Mail


Restoranti

Restoranti – Salla Ambasador

Gatime te pergatitura me delikatese nga shefi yne Rigels Rumani, vere e perzgjedhur nga kantinat me te mirenjohura ne botë, ambjentet tona te dekoruara me nje finese veneciane ne cdo detaj si dhe shërbime yne professional, do te garantojne nje eksperience te paharrueshme.

Evente Speciale – Muzike Live

Cdo mbremje muzike live nen shoqerine e latin jazz si dhe cdo fundjave nga nje event special me kercimtaret tane profesioniste. Cha Cha Cha, Rumba e shume rryma te tjera magjepsese.

Image

Lounge Club Exclusive

Koktej, gatime buffet dhe pijet Open Bar (pa limit): 1,500 leke personi!
Per diten me te vecante te jetes tuaj ~Dasma~, pijet Open Bar (pa limit) & Menu Restoranti e perzgjedhur sipas deshires.
Nga 3,800 Leke Personi!
Ne cmim perfshihet edhe zbukurimi i salles.

Vila Alehandro
Rr.”Asim Zeneli , Vila nr.2
Tel: +355 (0) 44504718 – Mob: +355 (0) 662046290
E-mail: [email protected] Web: www.vilaalehandro.com