Oferta nga Albania Explorer
header.jpg

ski.jpg

Shen Valentini
Hotel Sport/Bistra
124 euro

Mengjes dhe darke dhe transport
(Gjithashtu nisje çdo të Premte, 10, 17, 24, 31 Janar Hotel Makpetrol 99 euro)

divider.jpg

venezia.jpg

Oferte Shen Valentin
13- 15 Shkurt
Tur i Venecias me avion
270 euro personi!

Hotel 4*, shoqerues shqiptar dhe transferta

Shiko me shume
divider.jpg

instambul.jpg

Romance, Shoping, Nightlife ne Stamboll
4 Ditë €259,
Nisja më 14 Shkurt

Vizitohen: Stamboll. Fjetje 3 Netë në Stamboll. Çmimi përfshin: Vajtje – Ardhje me Avion, Fjetjen në Hotel me 3 yje, me mëngjes, Transfertat dhe Shëtitjet.

divider.jpg
dubrovnik.jpg

Shen Valentini Dubrovnik
94 euro personi

Mengjes dhe darke, transport dhe Hotel me 4* ose 79 euro Hotel 3* mengjes dhe darke

divider.jpg
roma.jpg

Oferte 7-8 Mars
295 euro
Rome

Perfshire: avion, shoqerues, transferte (po prenotuat deri date 20 janar 10% skonto)

Shiko me shume
oferta-te-tjera.jpg
rezervime.jpg
Rezervime mbi 100.000 hotelesh online tek website:
www.bookinae.com
bilete-oferte.jpg
Perfitoni per oferta biletash avioni: Blini biletat nga 10-20 Janar per te udhetuar ne Shkurt dhe Mars ne Itali (Tirana Milano; Tirana Verona; Tirana Pisa; Tirana-Bologna; Tirana-Roma etj.) duke filluar nga 79 euro personi vajte ardhje
footer-top.jpgAlbania Explorer

Blvd. ‘B. Curri’, P. 1 Maj, 3/24,
(perballe Gjykates se Rrethit Tirane),
+355 4 225158 |+355 682020420

footer-bootom.jpg