image

Apartament në shitje

Sipërfaqja e banimit: 104.6 m2

Sipërfaqja e përbashkët: 12m2

Vendndodhja: Stacioni i Trenit, Tiranë

Çmimi: 110.000 €

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati pallati me 12 kate me ashensor, ndërtim i vitit 2004, i cili nuk pësoi asnjë dëmtim nga tërmeti.

Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë dhe 2 banjo. Ai është i kompletuar, i shtruar me parket dhe me sistem kondicionimi.

Bëje tëndin këtë apartament të mrekullueshëm!

Telefono tani!

067 212 6812
image
image
image
image
image
image