BLACK FRIDAY
Përfitoni nga Ofertat më të mira të vitit!
Deri në 70% Ulje
Nxitoni sepse sasitë janë të limituara!
Ju presim në datat 22, 23, 24 dhe 25 Nëntor.
Zbulo Ofertat Black Friday >>
Produkte kuzhine me super ulje!
Seti
për pjekje
-70%
11,990 Lekë
3,590 Lekë
Porosit tani >>

Nutribullet i kuq
Nutribullet
i kuq
-42%
11,990 Lekë
6,990 Lekë
Porosit tani >>

Air Fryer
Fritezë
me avull
-40%
13,990 Lekë
8,390 Lekë
Porosit tani >>
Tenxhere Multicooker PRO
Tenxhere
Multicooker PRO
-20%
14,990 Lekë
11,990 Lekë
Porosit tani >>

Mprehese thikash
Mprehëse thikash
+ 3 thika
-50%
2,990 Lekë
1,490 Lekë
Porosit tani >>