image

“Shkreli Resort”, – Vendndodhja

“Shkreli Resort” ndodhet ne parkun kombetar te Qafeshtames, vetem 50 km larg kryeqytetit shqiptar te Tiranes ne rruge te asfaltuar.

Natyra e Qafeshtames eshte e re si destinacion turistik malor, dhe vecorite qe ofron ky park jane ajri 98% i paster dhe uji i varfer ne kripera por i pasur ne magnezium, ku te dy keto cilesi japin ndjesine e nje pushimi kurues e meditativ per cdo grup moshe. (i vetmi ne Shqiperi me keto vlera ne kurim te semundjeve te frymemarrjes).

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image

image

Investim i ri mbi një traditë të vjetër

“Shkreli Resort” eshte hapur se fundmi per te mirepritur kliente nga vendi dhe e gjithe bota.

I ndertuar mbi ish guret e kampit qeveritar, ku deri para 12 vitesh aksesi ne kete kamp ishte i pa lejuar per qytetare te thjeshte, e madje faktet tregojne qe mbreteresha Geraldine dhe mbreti Zog kalonin pushimet e tyre dimerore ne njeren nga ndertesat e resortit.

Ky resort eshte agro turizem dhe ofron kushte akomoduese nga me cilesoret, te krijuara sipas standarte bashkekohore europiane, te gjitha keto te shtrira ne nje hapesire prej 2 hektaresh.

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image
image

Akomodimi dhe kuzhina

“Shkreli Resort” ofron akomodim cilesor me dhoma te ndara sipas kategorive: dhome tek(single), cift ( double, treshe (triple) dhe duplex familjare ( 4-6 pers ) te gjitha te kompletuara kendshem me krevat anti alergjik, tv led me stacione shqiptare dhe te huaja dhe banjo e kompletuar me dush wc dhe shampo/sapun/peshqir e me pamje nga natyra e Qafeshtames.

Restoranti ofron kuzhine tradicionale e moderne ne nje kapacitet deri ne 200 persona ne menu alla carte dhe ne vete sherbim.

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image
image

Aktivitetet

Pervec akomodimit e ushqimit, “Shkreli Resort” ofron aktivitete nga me te ndryshmet, nga ato relaksuese e deri ne aventurat e egra.

Dëshironi më shumë info?

TEL: 068 20 82 006
image
image

Për vitin 2019, ne kemi krijuar paketa turistike me guida profesionale, ku ndërthuren qetësia, bukuria e natyrës, historia e kultura e hershme shqiptare si dhe aktivitetet sportive indoor dhe outdoor të zhvilluara në fushën sportive të kampit Shkreli.

Oferta speciale

duke filluar nga 30€/nata për person
përfshirë fjetje dhe mëngjes.

Për grupe mbi 10 persona
ofrohet 10% ulje në paketë.

TEL: 068 20 82 006