Tel: 044521800

 

image

Komforti i jetës moderne i përzier në harmoni me qetësinë e natyrës

Jo larg nga qyteti i zhurmshëm i Tiranës, Dora Residence është një oaz relaksimi pranë liqenit të Farkës dhe malit të Dajtit. Ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh mikpritëse dhe të mirëqënies, pa marrë parasysh nëse zgjedhni një qëndrim afatgjatë ose afatshkurtër. Në qendrën tonë të rehabilitimit shëndeti juaj do të përmirësohet nën kujdesin e stafit tonë mjekësor profesional. Në mbrëmje shijoni ushqimin e shijshëm të restorantit tonë, pini një gotë verë të mire dhe merrni frymë ajrin e freskët në verandën tonë ose bëni një shëtitje në kopësht.

BESIMI YNË

Ne besojmë se klientët duhet të kenë lirinë për të zgjedhur dhe përshtatur pushimet ose qëndrimin e tyre. Ne duam të ndajmë ndjenjën e lirisë që kemi kur ecim nëpër kopshtin tonë, kur pimë një gotë të mirë verë në verandën tonë, me një pamje të shkëlqyer të liqenit. Ne mund t’i arrijmë qëllimet tona duke i bërë të tjerët të lumtur.

 

D

img

DASHURIA

O

img

OPTIMIZMI

R

img

REHABILITIMI

A

img

ALTRUIZMI

 

image

Për një qëndrim relaksues dhe të pëlqyeshëm

Shijoni apartamentin tuaj dhe të gjithë privatësinë që ju nevojitet. Në katin e fundit ne kemi apartament me dhoma dyshe që janë të gatshme për ju dhe për një kohë të shkëlqyer në një atmosferë moderne dhe të rehatshme.

Zgjidhni të bëni vetë mëngjesin tuaj ose ta posisni atë, të keni kohë të mjaftueshme të shikoni filma ose të luani me fëmijët tuaj duke shijuar hapësirat e gjera të apartamentit tonë. Ne ju sigurojmë se ju do të ndiheni si në shtëpi gjatë pushimeve.

Mund të marrësh me qira një dhomë në një apartament të madh dhe të ndash kuzhinën, banjën dhe dhomën e ndenjes me një person tjetër, nëse je vetëm. Kjo ju jep mundësinë për të takuar njerëz të rinj, për të bërë miq dhe për të krijuar lidhje të reja.

 

image

DORA REHABILITIM

Stafi i dedikuar i qendrës së rehabilitimit DORA, ofron rehabilitim të vëmendshëm sub-akut, kujdes të aftë dhe kujdes afatgjatë. Ne kemi pajisjet më të reja mjekësore të nivelit të lartë dhe profesionistë me përvojë. Nga stimulimi elektro, terapi me ultratinguj dhe magnetikë deri te terapia me valë shoku dhe shumë më tepër, qendra jonë e reabilitimit ka proçedurat e duhura për gjendjen tuaj.

 

image

DORA RESTORANT

Restoranti ynë mikpritës me një kapacitet prej 110 vendesh është projektuar për të ofruar një atmosferë të këndshme. Ju do të gjeni një zonë magjepsës, që mbulon mbi 180 metra katrorë, pamje të gjelbërt dhe standarde të larta. Gatimet janë gjithnjë të përgatitura me shije dhe zgjedhja e pijeve është e gjitha për kënaqësinë tuaj.

 

image

VERANDA DORA

Në një nga vendet më të favorizuara brenda DORA RESIDENCE ju mund të admironi panoramën mahnitëse të liqenit të Farkës. Rrethuar nga bimësia gjithëpranishëm ju mund të shijoni kafen në mëngjes dhe gjithashtu koktejin tuaj në mbrëmje.

 

image

SALLA E KONFERENCAVE

Salla jonë e conferences e pajisur plotësisht ofron një mjedis klasik biznesi të projektimit i cili plotëson të gjitha nevojat tuaja. Njihuni me partnerët tuaj të korporatës, mbani prezantimet tuaja të biznesit ose jepni leksione në komoditetin e sallës sonë të konferencave. Prioritet i jepet privatësisë së klientëve tanë. Të gjitha nevojat e tyre plotësohen në paketat tona të shërbimeve të biznesit.