image

BOOM OFERTASH KETE FUNDVIT!

ALBANIA EXPLORER ka menduar per ju dhe stafin tuaj me ofertat me dominuese ne treg, per udhetime brenda dhe jashte vendit. Gjate nje viti intensiv pune, me uljet dhe ngritjet e tij, ka ardhur koha per pauzen clodhese per te filluar nje vit me sa me shume entuziazem dhe shije hareje. Bejeni festen tuaj te paharrueshme vetem me ne!

Krishtlindje, Ski dhe Viti i Ri ne:

Bianca Resort Kolashin Mal I Zi – 2 nete duke filluar nga 169 euro cifti, mengjese dhe darka
Sheraton Kolashin Mal I Zi – duke filluar nga 78 euro cifti, mengjese dhe darka te perfshira

Ofrojme dhe paketa te tjera individuale dhe me transport ski resort, parqe kombetare ne Kosove, Bullgari, Maqedoni etj.

Viti I Ri ne Razma Resort Shkoder – 2 dite vetem 111 euro/person, 31 Dhjetor-1 Janar
Viti I Ri ne Fafa Resort Durres – Nata Gala-58 Euro/Person, 2 nete akomodim-78 Euro/Person

image

Udhetime ne grupe per te kaluar netet e Vitit te Ri jashte vendit

Viti i Ri ne Paris, 4 Ditë €499/person, 30 Dhjetor-2 Janar
Viti Ri ne Vjene, Prage dhe Budapest, 6 Ditë €499/person, 29 Dhjetor-3 Janar
Viti i Ri ne Vjene, 4 Dite €429/person, 29 Dhjetor-1 Janar
Viti i Ri ne Stamboll, 4 Dite €259/person, 29 Dhjetor-1 Janar
Viti i Ri ne Dubai, 8 Dite €1099/person, 27 Dhjetor-3 Janar

Super cmime per bileta ne data te caktuara te muajit Shkurt:

 –me nisje nga Shkupi

Shkup-Berlin Schoenefeld 16€
Shkup-Keln 16€
Shkup-Dortmund 16€
Shkup-Hamburg 16€
Shkup-Hanover 16€
Shkup-Frankfurt 16€
Shkup-Memmingen 16€
Shkup-London Luton 21€

–me nisje nga Tirana&Prishtina

Tirane-Milano Malpensa 36€
Tirane-Venecia 45€
Tirane-Bergamo 36€
Tirane-Pisa 45€
Prishtine-Basel 20€
Prishtine-Dortmund 20€
Prishtine-London Luton 35€
Prishtine-Budapest 10€

Për oferta në kohë reale ju ftojmë të vizitoni zyrat tona:

Albania Explorer Travel

Blv. Bajram Curri përballë Gjykatës së rrethit Tiranë.

Ju gjithashtu mund të vizitoni websitin tonë,
të na ndiqni në Facebook
ose telefononi:

Tel: 0682020420