Image
Vile per shitje ne Golem
Çmimi: 160.000 EUR
 

Shitet kati i trete i nje vile ne Golem, Durres.Shume afer detit.Pjese e nje kompleksi vilash shume cilesore.Rrethura nga pisha dhe gjelberim. Vila ka nje kopesht perreth saj.Vend te bollshem per te parkuar makine ne oborr.
Me shume ...
 

Image
Godine unike per shitje
Çmimi: 2.400.000 EUR
 

Objekt unik per shitje tek rruga e Elbasanit. Objekti organizohet ne 5 kate, dhe me oborr rrethues. Me siperfaqje totale 2665m2, nga te cilat 765m2 jane truall dhe 1890 m2 ndertim. Mundesi e mire investimi per objekte me karakter industrial, ambiente sherbimesh, qender biznesi, ambiente zyrash, fasoneri, prodhim indushtri e lehte, magazine logjistike, fabrike, si edhe shume sherbime te tjera.
Me shume ...
 

Image
Ambjent 100 m2 per shitje prane Ekspozites
Çmimi: 170.000 EUR
 

Ambjent me qera 100 m2 per shitje ne afersi te ekspozitesper tegjitha llojet e biznesit , mundesi kthimi investimi per 10% ne vit , ambjenti eshte me kontrate pororsie.
Me shume ...
 

Image
Vile per shitje
Çmimi: 250.000 EUR
 

Shitet vile dy kateshe ne Golem, Kavaje. Kati perdhe perbehet nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Kati i pare perbehet nga tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi Lindje-Jug-Perendim siguron ventilim natyral gjate stines se veres dhe ngrohje natyrale gjate stines se dimrit. Vila ka nje oborr me siperfaqe prej 225m2.
Me shume ...
 

Image
Apartament 2+1 per shitje
Çmimi: 89.100 EUR
 

Apartamenti ndodhet prane Kristal Center. Perbehet nga 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje me kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone. Orientimi Veri-Perendimi. Organizimi i mire i planimetrise sjell shfrytezim maksimal te hapesirave te brendshme. Per me shume informacion ju lutemi te na kontaktoni.
Me shume ...
 

Image
Vile per shitje
Çmimi: 600.000 EUR
 

Shitet Vile 2 kt ne Sarande, buze detit. Vila ka siperfaqe te ndertuar 157.5m2 dhe siperfaqe trualli 648m2. Siperfaqe e katit perdhe 80 m2 dhe siperfaqe papafingo 77.5 m2. Parkim me siperfaqe 38m2.
Me shume ...
 

Image
Apartament per shitje
Çmimi: 56.250 EUR
 

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore Uji ftohte. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje rezidence te re te perfunduar. Disponon dy dhoma gjumi, dhome ndenje me kend kuzhine, tualet dhe ballkon me orientim Veri-Perendim. Akses te menjehershem ne rruge kryesore. Hapsira te bollshme me nje planimetri funksionale dhe plot drite. Me certifikate pronesie.
Me shume ...
 

Image
Apartament për shitje
Çmimi: 57.000 EUR
 

Apartamentit 1+1 me siperfaqe totale 67.1 m2 ndodhet ne katin e nente te nje godine 11 kateshe ne rrugen Mitat Hoxha prane portit te peshkimit, Sarande. Perbehet nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon.
Me shume ...
 

Image
Apartament për shitje
Çmimi: 90.100 EUR
 

Apartamentit 2+1 me siperfaqe totale 106.1 m2 ndodhet ne katin e shtate te nje godine 11 kateshe ne rrugen Mitat Hoxha prane portit te peshkimit, Sarande. Perbehet nga nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Me shume ...
 

Image
Shitet Penthouse prane kopeshtit Botanik
Çmimi: 199.000 EUR
 

Shitet Pent house prane kopeshtit Botanik.Me siperfaqe te brendshme 115m2 dhe tarrace 100m2.Ndodhet ne katin e fundit te nje ndertese te re 3 katshe.Ashensor privat,ngrohje ftohje qendrore,panel diellor,sistem filtrimi te ujit individuale dhe dy poste parkimi.
Me shume ...
 

Image
Apartament OKAZION
Çmimi: 95.000 EUR
 

Apartament 2+1 me siperfaqje 89m2 , ne katin e 2 te nje pallati te ri 7 katesh, ne nje zone teper te preferuar, prane qendres se qytetit. Planimetria e tij eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno + guzhine, koridor, 2 ballkone (me orientim perendimi ), dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni.
Me shume ...
 

Image
Apartament 2+1 per shitje
Çmimi: 105.000 EUR
 

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit. Apartamenti ka siperfaqje 102m2 dhe ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 12 katesh. I organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka punime ekstra, i shtruar me parket ne cdo dhome, i pajisur me kalorifer dhe inverter per suport me drita deri ne 5 ore. Me pamje nga Dajti dhe nga Liqeni apartamenti eshte mundesia me e mire per nje jetese komode.
Me shume ...