Permban foto. Shikoni versionin online
image
Apartament ne shitje
tek Shkembi i Kavajes
62 m2, 1 + 1
kati 4,
i mobiluar
730 euro/m2
(I negociueshem)
Te dhena te tjera
Apartamenti ndodhet ne rrjeshtin e pare te ndertimeve, ka pamje nga deti dhe eshte me dokumentacion te plote. Ballkoni i dhomes se gjumit eshte i mbyllur dhe lejon mundesine e zgjerimit te kesaj dhome edhe me gati 6m2.
Image560
Foto te tjera
Image3
Image4
Image3
Image4
Numri i kontaktit: 0682040574
Deshironi te beni edhe ju nje reklame te ngjashme?Na telefononi: 0672011692