Logo Header


[email protected]
Image 600x280


Shumllojshmeri ofertash
Pershendetje te dashur miq!Kemi kenaqesine qe t’ju prezantojme nje shumllojshmeri ofertash per pushimet tuaja te kesaj vere. Secila pakete e paraqitur me poshte eshte shume elastike dhe permban mundesine e personalizimit.Per me shume detaje, mos hezitoni te na kontaktoni.


Image
Holiday Inn Express Montmelo, Barcelone
Pushime ne Barcelone,qendrim 5 nete, transporti avion i perfshire ne cmim, sherbimi fjetje+mengjes
Çmimi nga € 545


Image
Dreams Vacation Resort 4*
Sharm El Sheik
Sharm El Sheik, akomodim ne hotel me 4*, all incluzive, transporti charter i perfshire ne cmim.
Çmimi nga € 500

Image
Oscar Resort 4*Qipro
Pushime ne Qipro, qendrim 7 nete,sherbim fjetje+mengjes, transport vajtje-ardhje me avion.
Çmimi nga € 598


Image
Aybelinn Hotel 3*Kemer, Turqi
Kemer,Turqi qendrim 7 nete,
hotel 3*, all incluzive,
charter i garantuar.
Çmimi nga € 460

Image
Mistral Hotel 3*
Sardenia
Pushime ne Sardenia, qendrim 7 nete, hotel 3*, sherbim full board, transporti i garantuar (avion vajtje ardhje).
Çmimi nga € 746


Image
Delta Hotel 4*
Mallorca
Pushime ne Spanje,qendrim ne hotel 4*, sherbim gjysem pension, udhetimi me avion, Majorka
Çmimi € 680