OFROJME TRANSPORT FALAS Tirane-Rinas-Durres per cdo bilete te prenotuar prane Albanian Tours

TURI I SHENVALENTINIT SELANIKSTAMBOLL 4-dite vetem 179€

Dita 1 Nisja nga Tirana ne mengjes drejt Korces dhe pikes kufitare te Kapshtices,bejme ndalesen e pare ne Pogradec ku dhe pijme kafen e mengjesit dhe me pas vazhdojme rrugen drejte Selanikut, pas kryerjes se formaliteteve kufitare vazhdojme udhetimin ne drejtim te Selanikut,ne mbremje mberrijme ne Selanik ku dhe akomodohemi ne darke shetitje e lire.

Dita 2 Pas mengjesit,na pret nje dita e ngjeshur me vizitat ne vendet me te bukura te Selanikut qe nga kulla e bardhe,Harku i triumfit qyteti i lashte ne qender e keshtu me radhe,me pas nisemi menjehere ne drejtim te Stambollit,rruga shpalos pamje magjepse te bregdetit deri ne kufirin me turqine,ne mbremje jemi ne Stambollin e dy kontinenteve,akomodohemi dhe shetitje e lire.

Dita 3 Nje mengjes i forte dhe nisemi menjehere ne pikat me te vizituara te Stambollit,sheshi Taksim, xhamia blu,ura e bosforit ku dhe do te kalojme ne kontinenti tjeter,nje shetitje me anije dhe me pas shijojme nje darke tradicionale turke me harem.

Dita 4 Pas mengjesit marim rrugen e kthimit per ne atdhe me nje pushim relaksues ne Selanik, dhe pastaj vazhdojme rrugen ne drejtim te Tiranes, me mbresat me te mira per udhetimin qe sapo lame pas

Cmimi 179€

Akomodimi***
Mengjesi+darka
Transporti komod grupi max 18 persona
Siguracioni shendetesore
Shoqerimi ne shqip

Nisja date 13

Keni interes për një Tour Evropian 11 ditor ?
– Shikoni një ofertë tjetër këtu

Albanian Tours

Rr. Myslym Shyri (kthesa e gjykates), Pall. 27/Shk. 1 kati i dyte, 1001 Tirana ALBANIA
Tel/Fax: +355 042428552 | Mob: +355 69 3636877
www.albanian-tours.com | e-mail: [email protected]

Ky email përmban foto. Mund ta shikoni ketu
Ju mund të c’regjistroheni ketu
Ky email u shpernda nga: 111.al