template_realstate

Tirana Resort

Shtepia ne bregdet

template_realstate
template_img
template_img

Perfitoni me rastin e Krishtlindjeve 12% ulje per apartamentet ne Radhime te Vlores

Jepini kuptim parave tuaja duke blere tek Tirana Resort apartamenet per ne vere e dimer.

Me rastin e festave te fundvitit ofrojme 12% ulje per apartamentet tona.

- - -

Nje xhevahir ne breg te detit

Ne Radhime te Vlores, nje xhevahir te bregdetit shqiptar me poziten me te mrekullueshme gjeografike ku nderthuren jodi I fresket I detit dhe ajri I paster malor kemi ndertuar kompleksin tone te rralle.

- - - redline

Apartamentet jane te kompletuara me hipoteka te rregullta.

Kompleksi eshte 4-katesh, i rrethuar, i pajisur me ashensor dhe se shpejti me pishine.

image

Ndertime bashkekohore

Ofrojme kushtet me te mira inxhinierike, me izolim termik, me gjelberim, me hapesira mes ndertesave, me panorame te çdo ballkoni nga deti dhe me distance 100 metra prej tij.
image

Ne vere dhe ne dimer

Se bashku me familjen mund te siguroni pushime, fundjava te paharrueshme duke e mposhtur monotonine dhe shtuar gezimin e jetes dhe familjes suaj.

Per çdo informacion mund te kontaktoni ne numrat:
0672058429, 0672082440, 0692083630
Ose email ne [email protected]
Si edhe mund te vizitoni faqen tone zyrtare : www.tiranaresort.com
bottom