…mju mju…
PERSHKRIM

-Nga e hena ne te merkure..”hotspot”aperitiv..!!!
I kemi vene kete emer sepse mendojme se eshte vendi ideal per te kaluar mbremjet e fillim javes ne shoqerine e aperitveve dhe kokteilve te pergatitur me receta te reja dhe profesionale….
-E enjtja gjithmone vjen me “music is my live”…!!!

Nje nderthurje fantazie e muzikes qe luan vinmju dj shoqeruar live nga instrumenti violine ose sax..por nata ka dhe sms party qe tashme eshte pjesa argetuese dhe pse jo e njohjeve te reja…..
-Te premte-shtune “club around with vinmju dj”
Sekreti i suksesit tone nuk eshte vetem ambjenti i areduar me shume shije,alkoli sherbimi apo festat e mrekullueshme te dites se premte po dhe muzika qe luhet me shume fantazi nga vinmju dj….!!!

Per me shume informacion vizitoni:
-Faqen tone te internetit dhe te facebook:www.pinkroomgroup.com.mju mju tirane

“dite dhe oret e biznesit”

-Hapur:E hene-e shtune

ora:16:00-no limit

Dresscode:

E enjte-shtune:fashion & style

ADRESA
Mbrapa Stadiumit “Qemal Stafa”
(kulla e pare pasi kalon hotel Sheraton)

Kontakt:
Tel:042468700
Cel:0694073110