ekspres personal
Ekspres Personal për kafe Joy
Tani mund të pini një kafe të mire dhe plot shije. Me ekspresin personal për kafe ju mund të pregatisni 1 filxhan kafe në pak sekonda. Sëbashku me ekspresin do të merrni edhe filxhanin e kafes. Kompakt dhe elegant, shija dhe aroma e kafes së vërtetë vetëm me prekjen e një butoni.
Përfekte për shtëpi, zyrë apo hotele
Mund të bëjë deri në 150ml kafe në pak minuta
Filxhani i përfshirë
Çmimi normal: 2,990 lekë
Oferta: 1,990 Lekë
Oferta Club5: 1,490 Lekë
Më shumë >>
Kafja juaj sipas dëshirës tuaj
A ju ka ndodhur ndonjë herë që të pini më shumë kafe pasi keni bërë më shumë se duhet? Apo e keni pirë të ftohtë e të ndenjur kur ndërkohe e dëshironi të ngrohtë e me shijen e vërtetë të saj?
Me këtë ekspres personal ju do të keni kafen tuaj perfekte në çdo moment që dëshironi. Fuqia 300-350 Watt.
Më shumë >>

ekspres personal
E lehtë në përdorim
Thjeshtë shtoni ujin dhe kafen e bluar, ndizni ekpresin dhe prisni. Me një filtër të ri-përdorshem prej najloni,i cili lahet shumë thjeshtë, ju nuk keni pse të shqetësoheni për asgjë!
Nuk do t’ju duhet të shpenzoni para për filtra letre apo kapsula të shtrenjta dhe njëkohësisht do të kurseni edhe energji.
Porosit tani >>

ekspres personal