Festojmë muajin e dashurisë!
Festoni Shën Valentinin me dhuratat më të mahnitshme për të dashurit tuaj. Dhuroni dashuri me një nga dhuratat unike të përzgjedhura për Shën Valentin. Jo vetëm kaq, por përfitoni ulje deri në 70% në produktet më të kërkuara!
Deri në 70% ULJE
Ofertat janë të vlefshme deri në 16 Shkurt. NXITONI!
Zbulo Dhuratat >>
Ulje deri ne 70%
Oferta të përgatitura plot me dashuri…
Nutribullet i kuq
Nutribullet
i kuq
-42%
11,990Lekë
6,990 Lekë
Më shumë >>

Cante Laura Amatti
Çantë
Laura Amatti
-50%
3,990Lekë
1,990 Lekë
Më shumë >>

Vibrosculpt
Vibrosculpt
3në1
-60%
6,990Lekë
3,490 Lekë
Më shumë >>

Nutribullet i kuq
Jastëk Klasik
Luna
-60%
3,990Lekë
1,590 Lekë
Më shumë >>

Robdeshamber
Robdeshambër
Fantasia
-50%
4,490Lekë
2,240 Lekë
Më shumë >>

Set batanije dhe jastëk Warm Hug V3
Set batanije dhe jastëk Warm Hug
-60%
6,990Lekë
2,790 Lekë
Më shumë >>

Cizme dimerore
Çizme dimërore
të gjata 4.0
-60%
11,990Lekë
4,790 Lekë
Më shumë >>

Pantofla Primavera
Pantofla
Primavera II
-70%
1,990Lekë
590 Lekë
Më shumë >>